ПРОГРАМАТА ВКЛЮЧВА:

Занимателна разходка из музея с беседа, съобразена с възрастта на децата - 30 мин.;

„Забавна наука” – демонстрации и интересни експерименти от различни сфери на науката и техниката (в част от експериментите участват и децата) - 60 мин.;

Почерпка в парти зоната на музея - 30 мин., като кетърингът се осигурява от  родителите.

Забележка: След приключване на организираната беседа и демонстрация, родителите осъществяват пряк контрол за дисциплината на децата и носят отговорност за сигурността им. Прибирането на обемистите отпадъци е задължение на участвалите в празника деца и/или родители.

ПРАВИЛА при провеждане на детски рожден ден в НПТМ

Правилата за провеждане на рождения ден са изготвени  съгласно Правилата за посещения в НПТМ – тук

Музейният рожден ден е подходящ за деца на възраст от 6 до 12 години.

Провежда се от понеделник до петък с начален час между 9:00 и 17:30 ч. и в събота от 14:00 и от 16:30 ч.

Минимален брой деца за провеждане на рождения ден - 10 деца или 10 закупени билета. Максимален брой - 20 деца.

Гости под 6 годишна възраст само с осигурен придружител.

Времетраенето на рождения ден е 2 астрономически часа и не се допуска просрочване.

Записване и заплащане:

Заявка за рожден ден се приема тук или на телефон: 02 931 80 18, като подадените заявки в сайта изискват потвърждение на същия телефон.

Цена: 15 лв. за всяко дете (без значение на възрастта).
ЗАБЕЛЕЖКА: Задължително капаро - 60 лв. Внася се на банковата сметка на музея BIC: UNCRBGSF; IBAN: BG66UNCR96603119994210 или на място - на касата на музея. Доплащане - в деня на провеждане на рождения ден на касата на музея.

Рожденият ден протича по следния ред и програма:

Децата се събират не по-късно от 10 минути преди обявения начален час.

Родителите на гостите довеждат децата си до парти зоната и идват отново 10 минути преди обявения краен час, за да ги приберат.

НА СЪБИТИЕТО ПРИСЪСТВАТ САМО РОДИТЕЛИТЕ НА РОЖДЕНИКА.